+420 608 159 335 michal.sisma@email.cz

Náš příběh


Stavby na klíč

Nabízíme realizaci staveb na klíč různých rozměrů, jako jsou rodinné domy, školky, firmy, úřady a mnoho dalšího. Naše firma disponuje zkušenými odborníky, kteří se postarají o kvalitní a bezproblémovou výstavbu vaší budoucí stavby.

Máme bohaté zkušenosti s realizací různých typů staveb a můžeme vám nabídnout kompletní služby od projektové dokumentace, přes získání dotací až po samotnou výstavbu. Díky našim zkušenostem s dotacemi vám můžeme pomoci získat finanční podporu na výstavbu vaší budoucí stavby.

Snažíme se přizpůsobit se individuálním požadavkům našich zákazníků a vycházet jim vstříc. Proto si zakládáme na kvalitním zpracování projektu a na dodržování termínů. Naše firma dodržuje veškeré stavební normy a předpisy, takže můžete být jisti, že výsledná stavba bude kvalitní a bezpečná.

Máme vlastní techniku a stroje, což nám umožňuje práce provádět rychle a efektivně. Navíc si zakládáme na řádném plnění termínů, takže se nemusíte bát zdržení a prodlení s dokončením stavby.

Nabízíme konkurenceschopné ceny a transparentní ceny, takže se nemusíte obávat žádných skrytých nákladů. S námi získáte kvalitní a profesionální služby a klidnou mysl, že vaše stavba je v dobrých rukou.

Pokud potřebujete řešit jen nějakou rekonstrukci či dílčí část stavby, stále nabízíme tyto služby…

PODPORUJEME NEZISKOVÝ SEKTOR

Nad rámec obvyklých firemních aktivit se aktivně angažuje v neziskovém sektoru. Jsme hrdí na to, že podporujeme program Zdravotní klaun, který přináší radost a smích do života dětí trpících vážnými nemocemi, ale i osamoceným seniorům

Věříme, že stavba není pouze o budování zdí a stropů. Je to také o budování komunity a péči o ty, kteří potřebují naši pomoc nejvíce. Proto jsme se rozhodli podporovat projekt Zdravotní klaun, protože sdílíme jejich vášeň a poslání.