+420 608 159 335 michal.sisma@email.cz

HRUBÁ STAVBA


Kvalitní základy stavby

Máme bohaté zkušenosti s realizací hrubých staveb a disponuje týmem odborníků, kteří se postarají o kvalitní a bezproblémovou výstavbu vašeho domu. Můžeme vám nabídnout širokou škálu služeb od přípravy projektové dokumentace, přes realizaci zemních prací, betonářských prací, až po montáž střešní krytiny.

Snažíme se přizpůsobit se individuálním požadavkům našich zákazníků a vycházet jim vstříc, a proto nabízíme i možnost spolupráce s vašimi architekty a projektanty. Naše firma dodržuje všechny stavební normy a předpisy, takže můžete být jisti, že výsledná stavba bude kvalitní a bezpečná.

Máme naši vlastní techniku a stroje, což nám umožňuje práce provádět rychle a efektivně. Navíc si zakládáme na spolehlivosti a dodržování termínů, takže se nemusíte bát zdržení a prodlení s dokončením stavby.

Nabízíme konkurenceschopné ceny a transparentní ceny, takže se nemusíte obávat žádných skrytých nákladů. S námi získáte kvalitní a profesionální služby a klidnou mysl, že vaše hrubá stavba je v dobrých rukou.